4-letni syn zadzwonił do taty i powiedział niemal szeptem: “Tato, wracaj szybko do domu! “

Camden Wagan i jego młodszy brat byli w domu ze swoją mamą, Misty, która od kilku dni źle się czuła, ale nie zastanawiała się nad tym zbytnio.

Myślała, że to zwykłe przeziębienie, ale kiedy zmierzyła temperaturę, termometr wskazał co najmniej nieoczekiwany odczyt. Temperatura skoczyła do 41! To była ostatnia rzecz, jaką pamiętała. A potem Misty po prostu straciła przytomność. Ale to, co zrobił jej czteroletni syn Camden, uratowało jej życie.

Chłopiec natychmiast wziął telefon matki. Odblokował go (na szczęście znał kod, ponieważ często prosił matkę o grę na urządzeniu). Camden wszedł do Kontaktów i zobaczył zdjęcie swojego ojca. Zadzwonił do ojca i powiedział mu, co się stało: “Tatusiu, wracaj szybko do domu! Mama nie może się obudzić!” Dr Jeremy Wagan (mąż Misty) natychmiast zadzwonił pod 911 i popędził do domu.

Do kobiety wysłano karetkę pogotowia. Teraz, dzięki swojemu synowi, jest w domu i wraca do zdrowia po chorobie. “Moi chłopcy są moim życiem.

Teraz dosłownie” – śmieje się kobieta! “Jestem po prostu przytłoczona emocjami, a przede wszystkim wdzięcznością! Nie mogę sobie nawet wyobrazić, co by się ze mną stało, gdyby Camden mi nie pomógł”. Misty z dumą dodaje: “Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję, że macierzyństwo to praca, która jest w pełni satysfakcjonująca!”.

Related Posts