Kiedy jego syn przyszedł do matki, dała mu bardzo drogi prezent. Tydzień później mój syn otrzymał telefon od medycyny arni

Kobieta bardzo tęskniła za synem. Nie, syn żył i miał się dobrze, wszystko było bezpieczne. Po prostu ciężko pracował, miał młodą żonę i nudno jest rozmawiać z matką. Jest żona, są przyjaciele, są koledzy. Syn kochał swoją matkę, ale nie było czasu, aby do niej zadzwonić.

Zdarza się, jest w porządku. Matka też się nie narzuciła – po co wspinać się, jeśli dziecko ma się dobrze? Ale była znudzona i znudzona.

Pracowała jako pielęgniarka, pomagała leczyć dzieci. Bardzo kochałem dzieci. Wieczorem wróciła do domu i czasami oglądała zdjęcia swojego syna Igora. Rozmawiałem z nim cicho – taka matczyna zachcianka.

Modliłem się za niego. I czytam wiadomości od mojego syna – było ich kilka. Gratulacje z okazji Dnia Matki i wszystkiego najlepszego. I zdjęcia na Nowy Rok i Boże Narodzenie – w starym telefonie.

“„Droga matko, życzę ci szczęścia i zdrowia, długich lat życia!” – To są przesłania. A kiedy moja matka nadal dzwoniła do syna. Przeprosiła, co jest niepokojące. I poprosił go, żeby przyszedł po prezent – kupiła mu prezent.

Syn przemówił; jak mama? Mam wszystko! Już miałem do ciebie zadzwonić, ale nie ma czasu. Dobra, wpadnę, jasne, ale nie na prezent, tylko po to, żeby cię zobaczyć! To był dobry syn.

Zatrzymał się trzy dni później wieczorem na minutę. A nawet przyniósł ciasto. Nie wszedłem i podałem matce ciasto: „To dla ciebie!”!” Mama dała też swojemu synowi prezent. A nawet biczował To był bardzo drogi iPhone prawie ostatniego modelu, kosztował dużo pieniędzy, okropnie dużo!

To moja matka zebrała rok. Pracowała i nadal pracowała. Nic nie kupiłem dla siebie, zaoszczędziłem na wszystkim, a teraz kupiłem prezent dla mojego syna.

I wyciągnęła eleganckie pudełko z iPhonem. I uśmiechnęła się radośnie – była bardzo szczęśliwa, że Igor w końcu przyszedł.

Przytuliła go, pocałowała i wyciągnęła prezent. A potem powiedziała cicho w odpowiedzi na głośne i zaskoczone słowa syna: „To jest dla ciebie, Igor. Ja, wiesz, trochę się rozchorowałem i wkrótce wsadzą mnie do szpitala. Dzwonisz do mnie czasami, dobrze? I nie możesz zadzwonić – napisać.

I nie możesz pisać – chodź zdjęcie, dobrze? Więc nawet jeśli nawet nie wyślesz – nic. Myślałem, że telefon jest zawsze w twoich rękach, więc weź telefon – i pamiętaj o mnie. To wystarczy. Będę wiedział, że mnie pamiętasz! “„Tydzień później mojej matki nie było. A mój syn ma ten drogi telefon prawie ostatniego modelu i płacze, gdy go podnosi. Płacze za każdym razem. Ponieważ rzadko dzwonił.

Rzadko pisane. I wszyscy myśleli, że wciąż jest dużo czasu na bycie razem. Że zawsze możesz wpisać „mama” i usłyszeć swój cichy głos. Wystarczy znaleźć w kontaktach – a mama odpowie!

Nadal jest dużo czasu na rozmowy i wiadomości. Nie tak bardzo. A jeśli dana osoba nie dzwoni, nie wspina się, nie pisze, nie obciąża, a my zapominamy zadzwonić lub wejść, nie oznacza to, że dana osoba zawsze będzie w kontakcie.

Zawsze w kontaktach. Nadejdzie dzień, w którym będziemy mogli powiedzieć: „Poza strefą”.” Nawet jeśli mamy najdroższy i najnowocześniejszy telefon

Related Posts