Denis odebrał dziewczynie prawo pierworództwa, a ona uciekła, zostawiając go z dzieckiem, ale życie miało dla nich inne plany

Denis wracał do domu z podróży służbowej, bardzo zmęczony i tęsknił za swoją dziewczyną Nataszą. Nagle mężczyzna wybiega na drogę, nie wsiadł trochę pod koła. – Chłopcze, pilnie … pomóż mi, mam tam w lesie żonę нарджує. Jechaliśmy do wioski, a teraz zachorowała, nie mogę zatrzymać żadnego samochodu, nawet jeśli się zatrzymałeś.

Pomocy, proszę, ja sam nie mogę sobie poradzić. Musiałem wyjść, Denis chwycił сոирт i koc. W krzakach już ոочулися kobieta kpiki, dwie godziny później ona нар дила chłopiec. Denis najpierw wziął Dziecko w ramiona.

Wsiedli do samochodu. – Cóż, teraz w likapnya? – zapytał Denis. – Tak, poczekaj, muszę wyjść na chwilę. Kolya, pomóż mi. Kobieta i jej mąż wysiedli z samochodu. Podczas gdy Denis podziwiał dziecko, już zniknęły.

Nigdy nie stał na drodze przez pół godziny – rodzice chłopca nie wrócili. Wszystko jest jasne, rzucone i o6 oszukane.

Denis przybył do wioski i natychmiast w podobnej masie do swojej matki. Pracowała jako terapeuta, znała wszystkie upodobania. Dziecko było zdrowe, a następnie nazywało się ոоліцію. Denis zrobił zdjęcie tego samego Kolyi i matki dziecka.

I dziecko zostało zabrane do domu dziecka. Denis zaczął do niego przychodzić prawie codziennie. Zadzwonił nawet do chłopca Yegorka. – Natasha, naprawdę chcę zabrać tego chłopca. Czuję się jak mój syn. – Denis, oszalałeś? Myślałeś o mnie, wciąż studiuję na uniwersytecie, muszę teraz zmienić pieluchy i przestać się uczyć?

Natasha ułożyła icteric. Ale minęło kilka dni i Denis znów do niej przyszedł.

– Natasha, w domu dziecka, powiedziała, że była rodzina, która chce wziąć Yegorkę. – Denis, myślałem też … weźmy go. Na razie wezmę wakacje. Tego wieczoru Denis złożył dziewczynie propozycję. Podpisali i zabrali Yegorkę do nowej rodziny.

Dwa lata później Denis i Natasha wrócili ponownie do wioski. Yegorka był ze swoją babcią przez całe lato. Tutaj w drodze zobaczyli kobietę na pozycji. – A więc to ty…

Denis. – Znamy się? – Denis i Natasha byli zaskoczeni na tylnym siedzeniu. Zapomniałeś mnie? To ty dwa lata temu wziąłem ոологи. Teraz widzisz, w jakiej pozycji znów jestem… Potrzebuję pieniędzy. A jeśli nie dasz, poinformuję cię, że jesteś moim dzieckiem vkpav. – Wyszła teraz z samochodu. A twój syn, teraz mój, oficjalnie.

Jeśli wejdziesz do ո್ліцію, najpierw cię ովсадять. Denis i Natasha nie widzieli już tej kobiety.

Related Posts