Kiedy przyszły ojciec zostawił swoją ciężarną dziewczynę, nie miał pojęcia, jak życie mu się odwdzięczy.

Dasha od dzieciństwa kochała dzieci i już jako dziewczynka wiedziała, że będzie miała dużą rodzinę. Los był dla niej łaskawy i dał jej dwie dziewczynki na raz. Gdy tylko Dasha powiedziała swojemu chłopakowi tę wspaniałą wiadomość, nie było śladu jej przyszłego ojca. Kiedy odszedł od wagi ciężarnej dziewczyny, nie miał pojęcia, jak życie mu odpłaci. W małym miasteczku wszyscy wiedzą o sobie wszystko i niezwykle trudno jest cokolwiek ukryć przed mieszkańcami. Tak więc wieści o przyszłej samotnej matce szybko rozeszły się wśród największych plotek. Dasha i jej chłopak żyli jak zwykła rodzina.

Nie wyróżniali się niczym szczególnym. Nie spieszyli się z legalizacją swojego związku, ponieważ oboje uważali, że najpierw powinni spróbować wspólnego życia. Ale los miał własne plany dla tej pary.

Po kilku miesiącach wspólnego życia dziewczyna zdała sobie sprawę, że spodziewa się dziecka. Nie spieszyła się, by powiedzieć o tym swojemu chłopakowi, ponieważ nie wiedziała, jak zareaguje. Nie mogła jednak długo ukrywać ciąży: jej brzuch rósł skokowo. Podczas badania lekarskiego przyszła mama dowiedziała się, że urodzi bliźniaki. Na świat miały przyjść dwie piękne dziewczynki. Dasha od dzieciństwa kochała dzieci i już jako dziewczynka wiedziała, że będzie miała dużą rodzinę.

Los był dla niej łaskawy i obdarzył ją dwiema dziewczynkami naraz. Gdy tylko Dasha powiedziała swojemu chłopakowi tę wspaniałą wiadomość, po jej przyszłym ojcu nie było śladu. Kiedy zostawił swoją ciężarną dziewczynę, nie miał pojęcia, jak życie mu odpłaci. Skurcze Darii zaczęły się przedwcześnie, ale na szczęście wszystko poszło dobrze. Młoda matka nie mogła przestać patrzeć na swoje dzieci.

Nie miała pojęcia, że może być tak szczęśliwa, pomimo faktu, że jej ojciec porzucił dziewczynki. Dobrze, że rodząca kobieta i jej dzieci miały gdzie mieszkać. Na początku trudno było zaakceptować fakt, że jej mąż ją opuścił i że będzie musiała sama poradzić sobie z dziećmi. Dasha postanowiła spróbować zadzwonić do ukochanego, ale nikt nie odbierał telefonu. Zaczęła szukać go wśród znajomych, ale bezskutecznie.

A potem skarciła się za swoją chwilową słabość i postanowiła nigdy więcej nie upokarzać się w ten sposób. Jej matka pomagała przy dzieciach, była już na emeryturze i mogła opiekować się dziewczynkami w ciągu dnia. Dasha postanowiła iść prosto do pracy, aby zapewnić swoim dzieciom wszystko, czego potrzebowały. Życie stopniowo zaczęło się poprawiać.

Od narodzin dziewczynek minęło wiele lat. Dasha ciężko pracowała i zdobyła zaufanie swoich szefów. Awansowała na zastępcę szefa firmy. Wydawało się, że jej życie wreszcie zaczęło się układać, dopóki nie spotkała swojego byłego.

Był mile zaskoczony widząc ją ponownie. Biznesowa, pewna siebie, w drogim garniturze i szpilkach – nie była już tą skromną dziewczyną, z którą mieszkał. Jakim szokiem było dla niego, gdy dowiedział się, że to właśnie z Dashą będzie rozmawiał i że wynik rozmowy zadecyduje o tym, czy zostanie zatrudniony. Daria miała otrzymać akredytację za to, że go rozpoznała. Czuła się jak prawdziwa zwyciężczyni. Los w pełni odpłacił zdrajcy.

Kiedy weszli do biura, Nikita (jej były) zaczął błagać o przebaczenie i miejsce w firmie. Daria tylko wyśmiała jego zachowanie, a następnie wezwała ochronę. Mężczyzna nigdy nie przeszedł rozmowy kwalifikacyjnej. Dasha wspominała tę sytuację z uśmiechem na twarzy. Kiedyś wydawało jej się niesprawiedliwe, że los dał jej dwoje dzieci, a w zamian zabrał męża. Ale teraz zdała sobie sprawę, że otrzymała podwójny prezent. Dostała swoje dzieci i pozbyła się prawdziwego nieudacznika.

Related Posts