Po kolejnej kłótni z mężem, Julia wyjęła z szafy kopertę z pieniędzmi i położyła ją na stole. Postanowiła powiedzieć mężowi całą prawdę

Niestety, spędzam dużo czasu w pracy i nie mam okazji do zawierania przyjaźni. Ale bardzo dobrze dogaduję się z moimi sąsiadami. W mieszkaniu naprzeciwko mieszka rodzina. Często zapraszali mnie na herbatę. To bardzo dobrzy ludzie. Sergey to wspaniały człowiek, jest bardzo miły i szczery. Rozmowa z nim to przyjemność. Jego żona to cierpliwa, gospodarna kobieta. Ale Siergiej ma jedną wielką wadę – lubi czepiać się swojej żony. Osobiście wcale tego nie pochwalam. Kiedy jest w złym humorze, wyżywa się na żonie.

Uważam, że to całkowicie nie w porządku. Julia już spędza cały dzień biegając po domu i z dziećmi. Do tego dochodzi Siergiej, który cały czas narzeka: -Wspieram cię, powinnaś być mi wdzięczna! Kupiłem wszystkie meble do naszego domu. Nieustannie oskarża ją o pieniądze, gdy mają nieporozumienia. Ze względu na niezdolność Serhii do konstruktywnego rozwiązywania nieporozumień, ich sytuacja tylko się pogarsza. Na początku małżeństwa jego żona bardzo go kochała, ale później nawet ona straciła swoje uczucia z powodu jego zachowania.

W końcu Julia załamała się i postanowiła powiedzieć mu prawdę: -W rzeczywistości nie żyjemy za twoje pieniądze! Kobieta wyjęła z szafy kopertę z pieniędzmi i położyła ją na stole. -Przy okazji, moja matka wysyła mi pieniądze co miesiąc. Naprawdę myślisz, że moglibyśmy żyć tylko z twojej pensji? To wystarcza tylko na podstawowe potrzeby i czynsz. A dzieci trzeba ubrać i zapewnić im rozrywkę. I ty, i ja musimy się w coś ubrać. Nie mówiłam ci o pieniądzach, żeby nie ranić twojego męskiego ego. Ale mam dość, zostawiam cię! Tego dnia spakowała swoje rzeczy i opuściła męża.

Related Posts