Kiedy jej zmarła matka przyszła do niej we śnie i powiedziała jej, że Ira wkrótce zostanie matką, wydawało się to niemożliwe, ponieważ lekarze twierdzili inaczej

Ira i Sergey byli małżeństwem od dwóch lat, ale nie mieli dzieci. Matka Siergieja bardzo się tym martwiła. Poprosiła syna, aby zabrał żonę na badanie kontrolne do kliniki, w której pracuje jej przyjaciel, aby dowiedzieć się wszystkiego od lekarza. Na wypadek, gdyby synowa ją oszukała. Ira wykonała wszystkie badania i okazało się, że nie może mieć dzieci. Matka Serhija natychmiast powiedziała mu, że powinien się rozwieść, a Serhij natychmiast zażądał rozwodu.

W końcu jest mężczyzną i potrzebuje spadkobierców, a Ira nie może rodzić dzieci. Ira zaczęła płakać. Była bardzo zdenerwowana i zraniona, że jej kochanek robi jej coś takiego. Spakowała swoje rzeczy i przeprowadziła się do domu ojca. Jej matka zmarła trzy lata temu, a ojciec zaczął pić. “Masz pecha, córko, kto teraz poślubi kogoś takiego” – powiedział jej ojciec. To było bardzo trudne, ale Ira postanowiła żyć dalej.

Pewnego dnia spotkała kolegę z klasy, który zaprosił ją do kawiarni. Nikolai zawsze ją lubił, a ona lubiła Nikolaia. Kiedy dowiedział się, że Ira jest teraz wolna, zaprosił ją na randkę. Ira powiedziała, że nie ma nic przeciwko, ale chciała mu powiedzieć, że ma problemy i że lekarze powiedzieli jej, że nie może mieć dzieci. Mykoła zapytał, czy była u innych lekarzy. Ale nie była. Natychmiast przyjęła tę wiadomość z trudem, straciła serce i nie wróciła na badania kontrolne.

Mykoła powiedział, że nadal chce się z nią spotkać, ponieważ bardzo ją lubi, a dzieci mogą zostać adoptowane. Zgodziła się. Chodziła do innych klinik na badania kontrolne, a wszyscy lekarze powtarzali, że nie może zajść w ciążę. Pewnego dnia zobaczyła swoją mamę we śnie. Nigdy wcześniej nie widziała Iry. A dziś wieczorem, jakby w rzeczywistości, powiedziała Irze, że będzie miała dzieci. Musiała modlić się do Pana.

Ira obudziła się z dziwnym uczuciem. Kiedy dziewczyny z pracy postanowiły pójść do kościoła, przypomniała sobie, co mówiła jej matka. Poszła z nimi. Modliła się i rozmawiała z Panem przez długi czas. Wróciła do domu i dwa miesiące później dowiedziała się, że jest w ciąży. Szczęście Iryny i Mykoły nie znało granic. Urodził im się zdrowy syn. Dwa lata później kolejnego, a teraz mają pięciu synów. Pan ją wysłuchał i pomógł jej, więc musiała przeżuwać tłuszcz…

Related Posts