Kiedy Olga zerwała związek z bogatym chłopakiem i wybrała Evgeny’ego, jej przyjaciele śmiali się z niej. Jak się jednak okazało, Olga miała rację

Jewhen spieszył się do domu. Dziś on i jego żona Olga obchodzą dziewiątą rocznicę ślubu. Kupił kwiaty i szybko udał się do domu, który widział już z daleka. Jewhen z pewnością może powiedzieć, że jest szczęśliwy. On i jego żona rozumieją się na pierwszy rzut oka. Ale nie zawsze tak było. Kiedy Jewhen po raz pierwszy zobaczył Olgę, szła ramię w ramię z młodym mężczyzną.

Piękno dziewczyny zaparło mu dech w piersiach. Zapytał swoich przyjaciół i dowiedział się o dziewczynie i jej randce. Okazało się, że Olga była na ostatnim roku studiów w instytucie. Obok niej siedział dzisiejszy dżentelmen, major z zamożnej rodziny. Eugeniusz zdał sobie sprawę, że w porównaniu z majorem wyglądał jak biedny romantyk.

Jego przyjaciele zapewnili go również, że nie powinien starać się o dziewczynę. Bogacz i tak miałby przewagę. Ale mężczyzna spróbował. I udało mu się. Nie od razu, ale Olga zauważyła chłopaka. Najpierw z ciekawości zaczęła odpowiadać na pytania, a potem po prostu rozmawiali. Pewnego razu Jewhen wyznał, że kocha dziewczynę, na co ona nic nie odpowiedziała. Kiedy spotkali się następnym razem, przyznała, że zerwała z tym mężczyzną. Ponieważ nie jest dobrze spotykać się z dwoma mężczyznami, zwłaszcza że tylko jeden z nich ją kocha. Eugene był wniebowzięty. Uzupełniali się tak dobrze, że wydawało się niemożliwe, aby było inaczej.

Z biegiem lat urodziło im się dwóch synów, w wieku pięciu i trzech lat. Kiedy zaczęli mieszkać razem, wynajęli mieszkanie. Nie było tam żadnych mebli. Przyjaciele Olyi mawiali: “Ten facet nie ma grosza przy duszy”. Ona tylko się uśmiechała: “Ale on mnie kocha”. Dziś mają mieszkanie i samochód. Mieszkanie jest wyposażone w dobrej jakości meble. W kuchni jest mikrofalówka, ekspres do kawy i wszystko, czego potrzeba. Nie mogę powiedzieć, że są bogaci, ale starcza im na życie. Jeżdżą na wakacje do kurortów…

Przyjaciółka Olyi, która wyszła za mąż za tego samego majora, jest nieszczęśliwa. Obraża ją i ciągle wypomina jej, że nie ma majątku. Dwójka dzieci, które urodziła, boi się ojca…. Przyjaciel Jewhena, który wybrał bogatą żonę zamiast miłości, również jest nieszczęśliwy. Dawno temu zrozumiał, że pieniądze to nie wszystko w życiu. Ale przyzwyczaił się do dobrobytu i tak żyje… Jewhen zrozumiał, że tylko miłość i wzajemne wsparcie mogą uczynić życie szczęśliwym.

 

Related Posts