Sześcioletnia dziewczynka zaskoczyła porywaczy jednym pytaniem. Oto, co im zadała i uratowała swoje życie

Veronika wychowywała córkę samotnie, niemal od urodzenia. Jej mąż zostawił ją dla innej kobiety, porzucił je i nie dbał o nie. Swietłana była bardzo posłusznym dzieckiem. Zdawała się rozumieć, że matka potrzebuje jej pomocy. W wieku sześciu lat była bardzo niezależna. Zawsze była posłuszna matce i robiła wszystko, co jej kazała. W końcu jej matka była zarówno jej mamą, jak i tatą. Musiała zarabiać pieniądze, aby mogli z czegoś żyć. A Switłana w wieku sześciu lat doskonale to rozumiała i niczego od matki nie żądała. Pewnego dnia Svitlana wracała ze szkoły do domu, kiedy podeszli do niej młodzi ludzie. Dziewczyna i chłopak.

Powiedzieli Svitlanie, że jej matka poszła do fryzjera i poprosili, by poczekała z nimi, aż wróci. W tym samym czasie chłopak i dziewczyna mocno przytulili Svitlanę. Switłana natychmiast zrozumiała, że matka nie mogła ich odesłać, że coś jest nie tak. I niespodziewanie dla młodych ludzi zapytała: -Co przysłała mi matka? Chłopiec i dziewczyna byli zdezorientowani i nie wiedzieli, co jej odpowiedzieć, a ona natychmiast puściła jej rękę i zaczęła uciekać i krzyczeć.

Krzyczała, żeby zwrócić na siebie uwagę przechodniów, żeby młodzi mężczyźni nie szli za nią, a ona mogła pobiec do mamy. Dobrze, że jej mama pracowała w pobliżu i udało jej się tam dotrzeć. Tego dnia Sveta pozbyła się tych ludzi, ponieważ zrobiła to, czego nauczyła ją matka. Zawsze mówiła jej, że powinna zawsze pytać w takich sytuacjach, jak przekazała jej matka. Jeśli są przyjaciółmi jej matki, na pewno znają odpowiedź.

A jeśli nie znają odpowiedzi, są nieznajomymi próbującymi ją gdzieś zwabić. W takim przypadku musi uciekać i głośno krzyczeć, aby zostawili ją w spokoju. To właśnie zrobiła dziewczyna. Dobrze, że matka i córka zawarły umowę w tej sprawie. Czy Ty i Twoje dzieci macie takie umowy? W końcu zawsze trzeba wymyślić plan ochrony dzieci przed takimi nieprzyjemnymi sytuacjami. Nie wiadomo, co mogłoby się z nią stać, gdyby matka jej tego nie nauczyła.

Related Posts