Pozwolił swojej żonie pójść do domu jej przyjaciółki na urodziny, a on poszedł za nią. I co tam zobaczył

Sasha jest mężem Tany od dwóch lat. Mają dwie piękne dorastające dziewczynki. Oboje mają swoją ulubioną pracę. Uwielbiają razem podróżować. Wszystko wydawało się być w porządku, ale ostatnio coś poszło nie tak… Para poznała się na konferencji. Sasha wyjechała w podróż służbową, szybko nawiązali relację, a kilka miesięcy później on jej się oświadczył. Tak się złożyło, że zamieszkali tam, gdzie się poznali. To było rodzinne miasto Tanyi, więc nie musiała się dostosowywać. Tego samego nie można powiedzieć o Saszy, ponieważ w nowym mieście brakowało mu przyjaciół i znajomych. Pewnego razu jego żona powiedziała mężowi, że przyjaciółka zaprosiła ją na przyjęcie urodzinowe i wróci późno.

Saszy się to nie spodobało, ale nic nie powiedział żonie. Faktem było, że ostatnio Tanya spędzała dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. I nie były to tylko domowe spotkania, ale ciągłe wyjścia. Albo do sauny, albo do kawiarni, a Sasha był już tym zmęczony. Więc tego dnia postanowił pójść za nią do kawiarni i zobaczyć, z kim jego żona spędza czas i jak go spędza. Kiedy tam dotarł, był bardzo zadowolony. Tanya siedziała przy stoliku z mężczyzną. Był w stanie powstrzymać swoje emocje, aby nie zrobić sceny i postanowił wrócić do domu.

Ale kiedy Tanya wróciła do domu, Sasha nic jej nie powiedział. Nie był gotowy na rozmowę z nią. Poza tym bał się ją stracić, ponieważ bardzo ją kochał. Kilka dni później jego żona ponownie powiedziała mu, że wychodzi z przyjaciółmi. Sasha poprosił ją, aby nie wychodziła, ale została z nim na kolacji. Zobaczyła go i powiedziała, że nie może zostać, ponieważ mieli już plany. Trzy godziny później Tanya zadzwoniła do niego, zobaczyła go ponownie i poprosiła, aby przyszedł. Kiedy przyjechał, Sasha zadzwonił do swojej żony, a ona namówiła go, aby poszedł na górę do mieszkania.

Okazało się, że Tanya ciężko przygotowywała się do rocznicy ślubu. Wynajęła bardzo ładne mieszkanie, nakryła wspaniały stół i zaprosiła przyjaciół męża z jego rodzinnego miasta. Sasha prawie płakał ze szczęścia. Z jednej strony, ogromny ciężar został zdjęty z jego ramion. Z drugiej strony, to była taka miła niespodzianka. Czuł się winny, że myślał takie rzeczy o swojej żonie i widział ją przed nią. A ona na początku była na niego zła, ale potem obiecała spędzać z nim więcej czasu. Nawiasem mówiąc, facet z kawiarni był zwykłym toastmasterem, który organizował ich wieczory. Oto cała historia.

Related Posts