Chciałam ułożyć sobie życie i nie miałam innego wyjścia, jak zostawić córkę z byłym mężem. Jak się okazało, nigdy mi tego nie wybaczyła

Zostawiłam córkę i zamieszkałam z moim pierwszym mężem. Miała wtedy dziesięć lat. To była tylko kwestia okoliczności, że zakochałam się w innym mężczyźnie. Istnieją uczucia, którym nie można się oprzeć, i właśnie takie było moje uczucie do Nikołaja. Maxim i moja córka zniknęli w tle, a ja byłam gotowa pójść z nim na krańce ziemi. Ale postawił mi warunek, że nie przyjmie dziecka od innego mężczyzny, mówiąc, że jeśli chcę z nim być, moja córka musi zostać w przeszłości. Wieczorem rozmawiałam z mężem, powiedziałam mu, że składam pozew o rozwód i odchodzę.

Nie powiedziałam nic mojej córce, pozostawiając Maksymowi wyjaśnienie jej wszystkiego. Nikołaj i ja przeprowadziliśmy się do kurortu, z którego pochodził. Nasze życie było jak w raju. Po pięciu latach wspólnego życia Kolya chciał zostać ojcem i poprosił mnie, abym urodziła mu dziecko. Bardzo się staraliśmy i przez dwa lata nam się nie udawało. Potem poszliśmy do lekarzy, którzy zszokowali nas wiadomością, że nie będę mogła mieć więcej dzieci. Kiedy Kolya się o tym dowiedział, zostawił mnie. „Znajdę kobietę, która da mi dziedzica” – powiedział Kolya. „Błagałam go na kolanach, żeby mnie nie zostawiał, ale on i tak odszedł.

Potem moje życie osobiste nie układało się z innymi mężczyznami i zostałam sama. Teraz, gdy mam 55 lat, zdałam sobie sprawę, że chcę ponownie nawiązać kontakt z moją córką, aby ktoś zaopiekował się mną na starość. Przez ostatnie lata w ogóle nie interesowałam się jej życiem, ale niedawno dowiedziałam się od znajomych, że wyszła za mąż i ma dzieci. Rozpoznałam jej numer i zadzwoniłam. -“Nadia, kochanie, cześć, tu moja mama, chciałabym się z tobą zobaczyć… – Nie mam mamy, wolała mężczyznę ode mnie. Nie znam cię i nie chcę znać. Do widzenia. I odłożyła słuchawkę! Dlaczego Maksym wychował taką źle wychowaną dziewczynę?

Related Posts