Mąż Olyi wiedział, że jego żona będzie w podróży służbowej jeszcze przez dwa dni. On i jego dziewczyna weszli do domu i nawet nie zauważyli, że jego żona jest w domu. Upadli na sofę, na której w tym czasie siedziała jego żona

Zazdrość męża w końcu ją dopadła. Nie mogła już swobodnie oddychać. Szła do kawiarni z przyjaciółmi, aby omówić drobne sprawy związane z pracą, a jej mąż deptał jej po piętach. A kiedy szli ulicą, mężczyzna uważnie przyglądał się każdemu mijanemu mężczyźnie. Czasami sytuacja dochodziła do granic absurdu: pewnego razu Olya pomogła staruszkowi wejść po schodach do apteki, a mężczyzna zrobił tam wielką scenę. Cierpliwość Olyi wyczerpała się, gdy firma przekazała jej dobrą wiadomość: została wysłana w podróż służbową!

Wreszcie przynajmniej kilka dni odpoczynku od ścisłego nadzoru męża! Spakowała swoje rzeczy, ucałowała męża i ruszyła w drogę. Podróż służbowa miała trwać około tygodnia, ale z przyczyn niezależnych od uczestników, dwie ostatnie konferencje zostały odwołane. Olya postanowiła nie mówić mężowi o rychłym powrocie, tylko zrobić mu niespodziankę. Dotarła więc do miasta, wsiadła do taksówki, dotarła do domu i zaczęła gotować obiad. Olya postanowiła, że tego wieczoru na stole pojawi się ulubione danie jej męża. Nagle drzwi się otworzyły, a jej mąż wpadł do mieszkania, przytulając kobietę.

Byli tak pochłonięci sobą, że nawet nie zauważyli, że Olya jest w domu. Opadli nawet razem na sofę, na której w tym czasie siedziała jego żona. Jego kochanka podskoczyła zaskoczona: “Mówiłeś, że twoja żona wyjechała w podróż służbową.” “Niespodzianka!” Olya krzyknęła nerwowo. Oczywiście Igor usprawiedliwiał się, mówiąc, że to tylko chwilowa słabość, że kocha tylko ją – ale Olya nie chciała niczego słuchać. Bez słowa poszła do swojego pokoju, żeby się spakować. Stało się jasne, że Igor gryzł ją od dłuższego czasu, a za wyimaginowaną zazdrością ukrywał tylko własne przygody.

Related Posts