Podczas gdy mój mąż był na służbie, moja teściowa postanowiła się ze mnie rano ponabijać. Ale powód skargi był naprawdę śmieszny i bezsensowny

Moja teściowa od razu mnie nie polubiła.

Zawsze żartowała do swoich przyjaciół, że zabrałam jej cennego chłopca. A mój mąż był już zmęczony wiecznym dokuczaniem ze strony mojej matki. Postanowiliśmy, że wynajmiemy mieszkanie w Internecie, aby żyć z dala od mojej teściowej. Teraz jesteśmy razem od 14 lat, a nasza córka dorasta. Ale moja teściowa nadal nie może się uspokoić i czepia się mnie z byle powodu.

Teraz mój mąż znalazł dobrze płatną pracę, ale musi pracować na zmiany. Przez trzy miesiące jest w pracy, a przez dwa tygodnie odpoczywa w domu. Oczywiście ciężko jest bez męża w domu, ale on zarabia więcej, więc za rok na pewno zamkniemy bibliotekę online. Aby upewnić się, że cała pensja mojego męża idzie na płatności, żyjemy z mojej pensji.

Wszystkie pieniądze wydaję na córkę. Jest nastolatką, więc potrzebuje dużo uwagi. Dobrze, że mam odpowiedni poziom zrozumienia z moją córką. Nie miałem tego z moją matką, kiedy byłem dzieckiem. Nawet się jej bałam.

Ale moja córka mówi mi wszystko i komunikujemy się jak przyjaciele. Ale mojej teściowej wcale nie podoba się taki format komunikacji z dzieckiem. Nie jest zadowolona z tego, że moja córka się mnie nie boi, co oznacza, że nie jestem dla niej autorytetem. Ciężko jest wytłumaczyć teściowej, że dziewczynka zwraca się do mnie po radę, uważa mnie za mądrą matkę i nie sądzi, że powinnam być budzącym strach autorytetem.

W pokoju mojej córki wiszą różne plakaty jej rockowych wokalistów. Moja babcia jest tym zachwycona. Ale mojej córce się to wszystko podoba, więc nie mam nic przeciwko. Jeśli dzięki temu czuje się dobrze, to po co się przejmować, zwłaszcza w jej wieku.

Wkrótce wszystkie gusta się zmienią. I tak po tym, jak moja córka ufarbowała włosy na jasny kolor, teściowa zrobiła ze mnie widowisko. Moja córka od dawna chciała poeksperymentować. Poszłyśmy razem do sklepu i kupiłam jej wysokiej jakości farbę, która nie zepsuje jej włosów. Znalazłyśmy dobry salon i córka zafarbowała włosy.

Pomyślałem, że teraz jest lepiej, gdy była nastolatką. Wysłaliśmy zdjęcie mojemu tacie w pracy i jemu też się bardzo podobało. Ale moja teściowa uważa, że rozpieszczam córkę. Jeśli wszystko rozwiązujesz w ten sposób, nic dobrego z tego nie wyniknie. Mówi, że jestem złą matką, skoro nie opiekuję się dzieckiem. A po tych słowach zagroziła, że poinformuje władze opiekuńcze, aby zwróciły na mnie szczególną uwagę. Ale nie mam pojęcia, jaką skargę złoży do władz opiekuńczych. Że pozwoliłam córce przefarbować włosy? To jakieś głupoty, ale moja teściowa nie jest daleko w tyle.

Related Posts