Moja przyjaciółka była mi najbliższą osobą, dopóki nie zaczęła spotykać się z Viktorem, a on wkrótce się we mnie zakochał. Po pewnym czasie moja przyjaciółka zachowała się wobec mnie bardzo paskudnie, a potem Viktor i ja zaczęliśmy więcej rozmawiać, co doprowadziło do naszego małżeństwa.

Nigdy nie sądziłam, że moje życie zamieni się w scenariusz melodramatu. Moja przyjaciółka Anya zawsze była mi najbliższą osobą. Dzieliłyśmy wszystko – od sekretów po śmiech.

Ale wszystko się zmieniło, gdy w jej życiu pojawił się Viktor. Viktor był charyzmatyczny i atrakcyjny, a Anya szalała za nim. Jednak z czasem zaczęłam zauważać, że jego spojrzenia w moją stronę stają się coraz bardziej czułe i uważne. Pewnego dnia wyznał mi swoje uczucia. “Nie wiem, jak to się stało, ale zakochałem się w tobie” – powiedział,

a jego słowa pojawiły się znienacka.

Byłam zaskoczona. “Nie możesz tak mówić. Anya jest moją przyjaciółką, twoją dziewczyną – odpowiedziałam, czując mieszankę poczucia winy i zmieszania. Sytuacja stała się bardziej skomplikowana, gdy Anya dowiedziała się o naszej rozmowie.

Zachowała się bardzo brzydko, oskarżając mnie o zdradę. Mimo moich prób wytłumaczenia się, nasza przyjaźń pękała w szwach. Viktor i ja nadal rozmawialiśmy, a nasza więź stawała się coraz silniejsza. Zrozumieliśmy, że nasze uczucia są poważne i wzajemne.

Po jakimś czasie zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy być razem i postanowiliśmy się pobrać. “Stałaś się wszystkim, czego szukałem w życiu” – powiedział Viktor w dniu naszego ślubu.

Spojrzałam na niego i zdałam sobie sprawę, że moje życie przybrało nieoczekiwany obrót. Straciłam przyjaciela, ale znalazłam miłość, która była tak nieprzewidywalna i prawdziwa. W głębi duszy zawsze będę żałować tego, co się stało, ale jestem też wdzięczna losowi za wszystko, co znalazłam.

Related Posts