Mój mąż zdradzał mnie, gdy byłam w ciąży, ale zdecydowałam się z nim zostać, nie ujawniając, że o wszystkim wiem. Powód był prosty.

Wiele lat temu poznałam Siergieja, mężczyznę, którego wyobrażałam sobie jako idealnego męża, zwłaszcza biorąc pod uwagę moje trudne dzieciństwo bez ojca. Moja matka wyrzuciła ojca z domu z powodu jego niewierności, przez co była przytłoczona, a ja często zaniedbywana.

Pragnęłam stabilności i przysięgłam, że nie powtórzę przeszłości mojej matki. Siergiej był czarujący i od razu zdałam sobie sprawę, że to właściwy mężczyzna. Poświęciliśmy się sobie i razem stworzyliśmy przytulny dom. Wkrótce zaszłam w ciążę,

a Siergiej był zachwycony. Jednak wraz z postępem ciąży zauważyłam, że jego oczy zaczęły słabnąć i często zostawał w pracy do późna.

Pewnego dnia, kiedy wróciłam wcześniej do domu z powodu choroby, zobaczyłam w naszym domu ślady innej kobiety.

Zamiast porozmawiać z Serhijem, poszłam do łazienki, gdzie natychmiast zaczęłam płakać. Postanowiłam go nie zostawiać w obawie przed powtórzeniem losu mojej matki. Kiedy wyszłam z łazienki, zobaczyłam, że kobieta zniknęła, a Siergiej przygotował dla nas obiad. Pomimo faktu, że

Byłam świadoma jego zdrady, wierzę, że był to krótkotrwały błąd ze względu na trudności związane z moją ciążą. Postanowiłam zostać, stawiając na pierwszym miejscu przyszłość naszej rodziny. Następnego dnia Siergiej wręczył mi swoją kartę kredytową, oferując leczenie. Wiele osób może nie zgadzać się z moją decyzją, ale to jest moje życie i wybrałam przyszłość naszej rodziny ponad chwilowy ból serca.

Related Posts