W noc przed ślubem Wania krzątał się w kółko, niespokojny. Rano, gdy miał już wychodzić, znalazł w kieszeni marynarki list. Wania poczuł dreszcz przebiegający wzdłuż kręgosłupa.

W noc przed ślubem Wania krzątał się w kółko, niespokojny. Rano, gdy miał już wychodzić, znalazł w kieszeni marynarki list.

“Przeczytaj go przed ślubem” – był to list od jego matki. Wania poczuł dreszcz przebiegający wzdłuż kręgosłupa. Czy naprawdę chciała, żeby jej syn zmienił zdanie? Biorąc głęboki oddech, zaczął czytać. “Synu, za kilka godzin poślubisz wspaniałą kobietę. Zaakceptuj radości i wyzwania małżeństwa.

Pamiętaj, że ona nie jest tylko twoją żoną, ale cennym skarbem. Chociaż wydaje się silna,

będzie potrzebowała twojego wsparcia. Wspieraj ją w trudnych chwilach i pielęgnuj ją zawsze. Pieniądze są ulotne w porównaniu z miłością.

Zrozum jej potrzeby i unikaj niepotrzebnych kłótni o finanse. Szacunek i miłość powinny być wzajemne; każde ostre słowo może pozostawić niezapomniane ślady. Kiedy ją wybierzesz,

Bądź jej wierny i nigdy nie wahaj się w swoich zobowiązaniach. Twój ojciec i ty jesteście niezwykłymi ludźmi.

Dbaj i chroń swoją rodzinę – szczyt szczęścia. I pamiętaj o nas, twoich rodzicach, którzy będą cię kochać na zawsze”. Łzy napłynęły mu do oczu, gdy ogarnęła go wdzięczność za mądrość matki i pełną miłości przyszłość, która czekała na niego i jego przyszłą żonę.

Related Posts