Natalia i Pavlo przeżyli razem 30 szczęśliwych lat i osiągnęli wszystko. Ale kiedy do warsztatu Pavlo przyszła młoda kobieta, wszystko się zmieniło.

Przez ponad trzydzieści lat Natalia i Pavlo mieszkali razem, wychowali dwoje dzieci, kupili dom, daczę i samochód. Niedługo mieli świętować ważną rocznicę. Ale kiedy młoda kobieta o imieniu Oksana, z odważną osobowością i uderzającym wyglądem, przyszła do warsztatu prowadzonego przez Pavlo, wszystko się zmieniło.

Oksana, która pragnęła związku z zamożnym mężczyzną, szybko zauważyła zainteresowanie Pavla jej osobą. Pomimo intensywnego życia, Pavel poczuł pociąg do bystrej dziewczyny, widząc w niej ucieczkę od monotonnej egzystencji.

Planując obchody rocznicy ślubu, Natalia nie mogła nie zauważyć, że jej mąż oddala się od niej. Ponadto plotki o ich związku zaczęły krążyć wśród kolegów Pawła, ponieważ wielu z nich znało Natalię z pracy w fabryce.

Nagle Natalia usłyszała plotki o romansie Pavla, co wstrząsnęło jej światem. Wkrótce potem Pavlo opuścił ją, zostawiając za sobą ich wspólne życie, budowane przez lata dla dobra Oksany.

Problem w tym, że gdy Oksana zorientowała się, że Pavlo nie chce podzielić majątku, zakończyła ich związek.

Zdruzgotany Pavlo próbował pogodzić się z Natalią rok później. Chociaż ich dzieci nie chciały się wtrącać, Natalia w końcu wybaczyła byłemu mężowi. Ich życie wróciło do normy, ale w środku wszystko zmieniło się całkowicie i nieodwracalnie…

Related Posts