Maksym był zaskoczony, gdy jego była żona poprosiła o spotkanie pięć lat po rozwodzie. Wkrótce dowiedział się, że chciała prosić go o przebaczenie.

Natalia, wirując w swojej szmaragdowej sukience przed lustrem, zadzwoniła do Maxima po długim milczeniu, które nastąpiło po ich rozstaniu pięć lat temu. Poprosiła go o pomoc, co doprowadziło do spotkania w jego biurze.

Mimo upływu lat, Maksyma zaintrygowały powody, dla których Natalia poprosiła go o pomoc. Maksym zawsze był przystojnym mężczyzną i przez całe życie przyciągał uwagę kobiet. Skupiał się jednak na studiach i karierze, unikając poważnych związków.

Wszystko zmieniło się jednak, gdy poznał Natalię, zwykłą sprzedawczynię w sklepie z męską odzieżą. Uderzyła go jej prostota i życzliwość, co zapoczątkowało burzliwy romans, który ostatecznie doprowadził do ich ślubu.

Początkowo ich małżeństwo było szczęśliwe: Natalia okazała się wspaniałą żoną i gospodynią domową. Z czasem jednak kobieta stała się bardziej zdystansowana i skryta, co sprawiło, że Maxim zaczął podejrzewać ją o niewierność.

Jego podejrzenia potwierdziły się, gdy on i jego przyjaciel Serhii byli świadkami intymnych relacji Natalii i Andrija, ochroniarza z jej pracy.

Po uporaniu się z sytuacją, Maxim zaakceptował decyzję Natalii o odejściu od niego. Pomimo jego perswazji, była nieugięta i powiedziała, że już go nie kocha. Maksym miał złamane serce i mógł polegać tylko na wsparciu swojego przyjaciela Serhija.

…I tak, podczas ich spotkania, Natalia ze łzami w oczach przeprosiła, przyznając, że ona i Andrij nie mogą mieć dzieci i dlatego uważają, że w tym celu potrzebują przebaczenia Maksyma. Maksym, zdając sobie sprawę, że nie żywi już urazy do Natalii, wybaczył jej.

Tego wieczoru zapalił w kościele świecę w intencji jej dobra. Rok później Maksym dowiedział się z mediów społecznościowych, że Natalia ma syna. On również znalazł już miłość, ożenił się i spodziewał się dziecka, którego ojcem chrzestnym będzie Serhii. że już go nie kocha. Maksym miał złamane serce i mógł polegać tylko na wsparciu swojego przyjaciela Serhija. …I tak, podczas ich spotkania, Natalia ze łzami w oczach przeprosiła, przyznając, że ona i Andrij nie mogą mieć dzieci i dlatego uważają, że w tym celu potrzebują przebaczenia Maksyma. Maksym, zdając sobie sprawę, że nie żywi już urazy do Natalii, wybaczył jej. Tego wieczoru zapalił w kościele świecę w intencji jej dobra

. Rok później Maksym dowiedział się z mediów społecznościowych, że Natalia ma syna. On również znalazł już miłość, ożenił się i spodziewał się dziecka, którego ojcem chrzestnym będzie Serhii.

Related Posts