Olena zawsze uważała swojego męża Olega za idealnego członka rodziny i troskliwego męża. Ale kiedy odczytano testament, świat Oleny został zburzony.

Po śmierci męża Olega, Olenę ogarnął smutek i rozczarowanie. Para była małżeństwem od 30 lat i wychowała dwoje dzieci, które już dawno się wyprowadziły.

Siostra Oleny, Victoria, próbowała ją pocieszyć, ale wspomnienia o Olegu, który był dobrym mężem i członkiem rodziny, nie pozwalały Olenie ruszyć dalej. Chociaż oficjalnie kwalifikowała się do przejścia na emeryturę, zdecydowała się kontynuować pracę, znajdując pocieszenie w codziennej rutynie i wsparciu kolegów.

Jej synowie, Gennadiy i Viktor, często dzwonili do niej, aby zaoferować wsparcie w potrzebie. Świat Oleny został wstrząśnięty, gdy Giennadij poinformował ją, że ma zostać odczytany testament. Olena nie wiedziała o istnieniu testamentu i zakładała, że będzie on dotyczył

że będzie on dotyczył tylko majątku, o którym wiedziała: jej mieszkania, domku letniskowego, samochodu i jeszcze jednego mieszkania, które wciąż było dostępne. Podczas odczytywania notariusz powiedział, że majątek zostanie podzielony na cztery równe części między dzieci Olega – w tym dwoje nieślubnych dzieci, Andrija i Katerynę, o których Olena nigdy nie wiedziała. Ta rewelacja oszołomiła i zdruzgotała Olenę, która zemdlała.

Kiedy doszła do siebie, dowiedziała się od swoich synów, że Oleg miał sekretną rodzinę z dwójką dzieci.

Ta brutalna prawda zburzyła jej wyobrażenie o małżeństwie i sprawiła, że zwątpiła w autentyczność swojego życia z Olegiem. Pomimo jej sugestii, synowie Oleny odmówili zakwestionowania testamentu, szanując ostatnie życzenia jej ojca. W rezultacie zostali zmuszeni do interakcji z nowo odkrytym przyrodnim rodzeństwem w celu uregulowania spadku, co było dla Oleny wyjątkowo nieprzyjemne.

Sytuacja zaostrzyła się, gdy Ołenę odwiedziła Switłana, matka Andrija i Kateryny. Przyznała się do 20-letniego romansu z Ołehem, wyjaśniając, że kocha ich oboje i nie może wybrać między nimi.

Ta rozmowa była ostatecznym ciosem dla Oleny, zmuszając ją do zaakceptowania faktu, że jej pozornie idealne małżeństwo zostało zbudowane na oszustwie i tajemnicach przez te wszystkie lata. Wciąż próbuje zrozumieć, jak żyć z nową wiedzą o podwójnym życiu Olega.

Related Posts