Z sąsiedniego pokoju Elena Wasiliewna usłyszała niekontrolowany szloch Rity, swojej synowej. Zawahała się, nie ośmielając się interweniować, ponieważ w przeszłości nie akceptowała Rity. Jednak płacz synowej był niepokojący i poszła pocieszyć Ritę. Wtedy dowiedziała się czegoś niesamowitego…

Z sąsiedniego pokoju Elena Wasiliewna usłyszała niekontrolowany szloch Rity, swojej synowej. Zawahała się, nie ośmielając się interweniować, ponieważ w przeszłości nie pochwalała Rity, na przykład za sposób, w jaki gotowała.

Niemniej jednak płacz synowej nie dawał jej spokoju i poszła pocieszyć Ritę.

Ku zaskoczeniu Oleny, Rita powiedziała jej, że podejrzewa Igora, syna Oleny, o romans z inną kobietą. Chociaż Olena miała wątpliwości co do Rity, bardziej martwiła się o swoją potencjalną nową synową i dobro swojego młodego wnuka, Jurczyka. Pocieszała Ritę, i postanowiła zająć się domniemaną drugą żoną syna, a raczej Niną, dyspozytorką w pracy Igora. Po przybyciu do biura Olena subtelnie poinformowała Ninę o małym synu Igora i jedności ich rodziny.

Jej przekaz był jasny i podkreślał znaczenie małżeństwa i więzi rodzinnych, odrzucając romanse pozamałżeńskie. Tego wieczoru, podczas rodzinnej kolacji, Igor otrzymał telefon od nieznanego mężczyzny, który ostrzegł go, by trzymał się z dala od Niny.

Później Nina napisała do Igora wiadomość o zakończeniu ich spotkań. Kiedy zdezorientowany Igor zapytał matkę o przekazanie ich mieszkania Ricie, Olena zasugerowała, że jest gotowa zapewnić bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Ricie i Jurczykowi, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Relacje Igora i Rity poprawiły się i oboje zdali sobie sprawę, jak ważna jest lojalność w związku, zwłaszcza w związku z dzieckiem.

Rita zaczęła bardziej szanować swoją teściową, obie kobiety zaczęły doceniać i chwalić siebie nawzajem, więc ten błąd Igora doprowadził do poprawy relacji międzyludzkich w ich rodzinie.

Related Posts