Dima nie wiedział, co zrobić z własnym synem, którego przywiozła mu była żona, która wyjechała za granicę. Myślał nawet o wysłaniu Timothy’ego do sierocińca.

Marina, decydując się na rozpoczęcie nowego życia ze swoim bogatym kochankiem Ruslanem, podjęła bolesną decyzję o pozostawieniu swojego syna Timofeya z jego ojcem Dimą.

Wiedząc doskonale, że Dima nie jest zainteresowany Timofeyem i że ma już własną rodzinę, Marina nadal wybrała swoje przyszłe dziecko. Jej związek z Dimą opierał się na fałszywych oczekiwaniach dotyczących małżeństwa, które nigdy się nie zmaterializowały, nawet po narodzinach syna.

Marina często uciekała się do szantażowania Dimy w poszukiwaniu wsparcia finansowego. Kiedy Marina zdecydowała się odejść,

zabrała Timofeya do Dimy, mając nadzieję, że ten zaopiekuje się ich synem. Zaskoczony, ponieważ jego żona Natasza była w domu, Dima miał trudności z wyjaśnieniem nagłego pojawienia się syna.

W rezultacie Natasza wpadła w złość i zagroziła, że odejdzie z dziećmi. Nie wiedząc, co robić, Dmitrij pomyślał o wysłaniu Timofieja do sierocińca. Jednak jego przyjaciel Nikolai, który przez całe życie chciał mieć dzieci, ale nie mógł ich mieć z powodu problemów zdrowotnych swojej żony Very, zaproponował, że przygarnie Timofieja.

Dima chętnie się zgodził, czując ulgę, że został zwolniony z odpowiedzialności. Kiedy Mykoła i Vira przeprowadzili się do wioski, aby rozpocząć nowe życie, adoptowali Timothy’ego.

Timothy’ego z otwartymi ramionami.

Dali mu miłość i opiekę, której potrzebował. Później adoptowali kolejne dziecko, a ich rodzina jest teraz kompletna i zamożna.

W międzyczasie Marina zniknęła za granicą, a małżeństwo Dimy rozpadło się, pozostawiając go samego.

Ale historia Nikołaja i Wiery stała się przykładem tego, jak ważne jest zaakceptowanie dzieci, biologicznych lub nie, i że zawsze należy je pielęgnować jako największy skarb w życiu.

Related Posts