W trosce o dobro syna Nadiia zrezygnowała z jakichkolwiek romantycznych związków po rozwodzie z pierwszym mężem. Niestety, zbyt późno zrozumiała swój błąd.

Nadiia wyszła za mąż w wieku 25 lat za Stepana, który miał wtedy 30 lat i nie był jeszcze gotowy na życie rodzinne. Stepan cieszył się wolnością: często łowił ryby, pił i był niewierny swojej żonie. Hope, mając nadzieję, że dorośnie, została z nim: wkrótce mieli mądrego i przystojnego syna. Jednak zdając sobie sprawę, że małżeństwo się rozpada, Nadia w końcu rozwiodła się ze Stepanem i nauczyła się radzić sobie sama. Dwa lata później jej kolega Vasyl zaczął opiekować się Nadią i w końcu zamieszkali razem.

Ten związek przyniósł jej szczęście, ale jej syn Wania nie przyjął ojczyma zbyt dobrze. Pomimo prób zbliżenia się Wasyla do Wani, wrogość chłopca nie ustępowała. Widząc dyskomfort syna, Nadiia zakończyła związek z Wasylem dla jego dobra i nie utrzymywała już żadnych romantycznych relacji, skupiając się wyłącznie na chłopcu. Wania dorósł, zdobył wykształcenie i wyjechał za granicę. Tam ożenił się, a później miał dwoje dzieci. Jedyny kontakt Nadiji z synem polegał na rzadkich rozmowach telefonicznych, a gdy poproszono ją o przywiezienie

Jej syn stale odmawiał ze względu na obciążenie pracą i wysokie koszty podróży. Zastanawiając się nad swoim życiem, Nadiia żałowała, że poświęciła swoje szczęście z Wasylem dla dobra syna, który teraz rzadko i bardzo niechętnie się z nią kontaktował. Zdała sobie sprawę, niestety zbyt późno, że ważne jest, aby nie zaniedbywać własnego życia dla dobra swoich dzieci, ponieważ później i tak zaczynają żyć własnym życiem.

Related Posts