Olha uległa namowom męża i wróciła do Anglii, by z nim zamieszkać. Wkrótce jednak zdała sobie sprawę, że mężczyzna wcale się nie zmienił.

Olha poznała Steve’a w stolicy, gdzie pracował dla jej firmy na zasadzie kontraktu. Zaczęli się spotykać i w końcu pobrali się. Kilka lat później kontrakt Steve’a dobiegł końca, a oni przenieśli się do Europy w związku z jego nową pracą. Jednak ich pobyt tam był krótkotrwały. Steve został wkrótce zwolniony z powodu poważnego błędu w projekcie, za który obwiniał Olgę – powołując się na jej trudne zachowanie. Przeprowadzili się do Anglii, osiedlając się w domu matki Steve’a. Relacje między matką a synem były napięte,

i stawały się coraz trudniejsze dla Olgi. Konflikty domowe nasilały się, kłótnie przeradzały się w ostre walki, a do walki używano przedmiotów. Podczas szczególnie poważnego konfliktu Olha została zamknięta na balkonie w piżamie i zmuszona do czekania na zewnątrz przez godzinę. Ostatecznie zdecydowano, że Olga wróci do ojczyzny. Po powrocie znalazła pracę, podczas gdy jej matka opiekowała się synem. Pewnego dnia na progu ich domu pojawił się Steve, który zaproponował, że da ich związkowi jeszcze jedną szansę. Twierdząc, że znalazł pracę i rozwiązał swoje problemy, przekonał Olgę do powrotu do Anglii. Tym razem Olga otrzymała wizę długoterminową i początkowo wydawało się, że ich życie naprawdę się poprawia.

Spokój trwał jednak krótko. Pewnego wieczoru Steve nie wrócił do domu, co doprowadziło do kolejnej kłótni, w której upokorzył Olgę, twierdząc, że przeszkadza mu w osiągnięciu sukcesu. Zachowanie Steve’a pogarszało się z każdym dniem: stał się drażliwy, groził, że przestanie wspierać Olgę, a nawet został przyłapany na portalu randkowym. Pomimo jego wymówek i przeprosin, Olga zdecydowała się odejść. Zamieszkała z przyjaciółką i złożyła pozew o rozwód. Na szczęście Olga jest teraz szczęśliwą mężatką, która znalazła nowego mężczyznę i lepsze życie dla siebie i swojego dziecka.

Related Posts