3 lata temu Vova rozwiódł się z żoną, ponieważ go zdradzała. Pewnego dnia odeszła i nigdy nie wróciła. Po tym mężczyzna długo nie mógł dojść do siebie, ale los postawił wszystko na swoim miejscu.

Trzy lata temu życie Vovy rozpadło się w jednej chwili. Jego żona, z którą żył od wielu lat, nagle odeszła, pozostawiając jedynie krótką wiadomość, że go zdradzała. Vova był zdruzgotany. Nie mógł zrozumieć, jak mogła zrobić coś takiego i przez długi czas zmagał się z poczuciem zdrady i samotności. Czas mijał i w końcu życie Wowy zaczęło się poprawiać. Poznał Larisę, niesamowitą kobietę, która przywróciła mu wiarę w miłość. Szybko przypadli sobie do gustu i wkrótce Wowa zaprosił ją, by zamieszkała z nim pod jednym dachem.

by zamieszkała z nim pod jednym dachem. Pewnego dnia, gdy zaczynali układać sobie wspólne życie, jego była żona nagle zapukała do drzwi. Vova otworzyła drzwi i powiedziała bez wstępów: „Wyszłam tylko na chwilę. Chcę wrócić.” Vova był oszołomiony i zdezorientowany. „Nie możesz tak po prostu wrócić i udawać, że nic się nie stało – powiedział, czując jak stare rany w jego klatce piersiowej otwierają się na nowo. Larisa podsłuchała rozmowę i podeszła do nich. „Vova, czy wszystko w porządku? – zapytała,

Objęła go ramieniem. Była żona spojrzała na Larisę ze zdziwieniem. „Znalazłaś już kogoś? Myślałam, że wciąż na mnie czekasz” – powiedziała, brzmiąc na rozczarowaną. „Nie mogłem czekać na ciebie wiecznie – odpowiedział cicho Vova. „Moje życie toczy się dalej i znalazłem kogoś, kto naprawdę mnie docenia. Jego była próbowała się sprzeciwić, ale Vova grzecznie, ale stanowczo poprosił ją, by wyszła. Zamknął drzwi i odwrócił się do Larysy. „Dziękuję, że ze mną jesteś”, powiedział, przytulając ją mocno. Od tego momentu Vova i Larysa kontynuowali budowanie relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Vova zdał sobie sprawę, że musi zostawić przeszłość za sobą, aby iść naprzód i budować szczęśliwą przyszłość.

Related Posts