Cała rodzina była zaniepokojona, gdy ich 80-letni dziadek postanowił ponownie nawiązać kontakt ze swoją pierwszą miłością. Pierwsze spotkanie z tą kobietą ujawniło zaskakujące szczegóły.

W rodzinie codziennie wybuchały spory z powodu decyzji dziadka o przeprowadzce do innego miasta. Jego córka, która nie rozumiała jego wyboru, kwestionowała jego osąd, obawiając się, że kobieta, z którą miał zamieszkać, może być oszustką. Pomimo jej obaw, dziadek pozostał nieugięty w swojej decyzji o wyjeździe, po prostu stwierdzając, że potrzebuje więcej miłości. Przez dwa tygodnie 80-letni dziadek próbował spakować swoje rzeczy. Jego wnuczka Maryna próbowała mediować między nim a matką, ale dziadek upierał się przy swojej woli.

Rodzina zawsze była zżyta, a dziadek był szanowaną głową. Wcześnie zaczął uczyć się technologii i aktywnie interesował się nowoczesnymi gadżetami. Sześć lat wcześniej jego żona zachorowała, a on z oddaniem opiekował się nią aż do jej ostatniego dnia. Jego żal był głęboki, ale rok temu ponownie połączył się ze swoją pierwszą miłością w Internecie. Maryna zasugerowała, aby wszyscy razem udali się na pierwsze spotkanie, mając nadzieję, że rozwieje to ich obawy. Kiedy przybyli na miejsce, członkowie rodziny byli oszołomieni, gdy dowiedzieli się, że

Powiedzieli mu, że kobieta była mężatką i pisała do dziadka z nudów, bez zamiaru nawiązania związku. To odkrycie głęboko zraniło staruszka. Wycofał się w głąb siebie i był zdenerwowany, spędzając dni samotnie i w ciemności swojego pokoju. Pomimo najlepszych starań rodziny, by go wspierać, stracił na wadze, a jego stan zdrowia pogorszył się. Sześć miesięcy później zmarł, pozostawiając rodzinę opłakującą jego stratę i bolesny koniec poszukiwania towarzystwa.

Related Posts