W sylwestrowy poranek Maria otrzymała telefon od swojej przyjaciółki Nadii z nieoczekiwaną wiadomością. Nadia zarejestrowała je na portalu randkowym dla osób starszych.

Gdy zbliżał się Nowy Rok, Maria Wasiliewna poczuła znajomy smutek. Rodzina jej córki mieszkała we Włoszech i każdego lata odwiedzała ją na tydzień. W te święta Maria Wasiliewna znów była sama i postanowiła uczcić je po swojemu: udekorowała dom, przygotowała uroczysty obiad i kupiła prezenty dla swoich krewnych. Rankiem w Nowy Rok jej przyjaciółka Nadia zadzwoniła do niej z nieoczekiwaną propozycją. Nadia zarejestrowała je na portalu randkowym dla osób starszych i powiedziała, że dwóch mężczyzn już wyraziło zainteresowanie nimi i będą w domu Marii wieczorem. Maria była sceptyczna, ale nie była w stanie dodzwonić się do Nadii, by odwołać podwójną randkę. Kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi, Maria była oszołomiona widząc swoją pierwszą miłość, Vladislava.

W drzwiach stanął jej pierwszy ukochany, Vladislav. Rozpoznał ją ze zdjęcia profilowego i zorganizował wieczór. Gdy tylko Maria zaczęła cieszyć się tym cudownym zwrotem akcji, nadszedł czas na kolejną niespodziankę. O północy zadzwonił dzwonek do drzwi: to była jej córka, zięć i wnuki. Postanowili świętować Nowy Rok razem z nią, pragnąc ciepła domowego ogniska zamiast zagranicznych wakacji. Noc była magiczna i wypełniła dom Marii śmiechem, szczęściem i miłością. Maria czuła, że jej rok zaczął się wyjątkowo dobrze, obiecując radość i komunikację. I miała Nadię i jej nieoczekiwane swatanie, aby podziękować za to, że zaczęło się tak dobrze.

Related Posts