Kiedy związek stał się poważny, młodzi ludzie postanowili przedstawić się nawzajem swoim rodzicom, ale ani rodzice Nazara, ani Anyi nie zaakceptowali partnerów swoich dzieci.

Nazar i Anya poznali się w pracy w jednej z dużych firm w mieście. Ich związek szybko przerodził się z przyjacielskiego w romantyczny. Po miesiącach szczęśliwych randek i wspólnych zajęć zdecydowali, że nadszedł czas, aby przedstawić się rodzicom. “Moi rodzice są bardzo tradycyjni, ale jestem pewien, że cię polubią” – powiedział Nazar, podekscytowany ich spotkaniem. “Moi też nie należą do najłatwiejszych – odparła Anya z nerwowym uśmiechem. Pierwsze spotkanie odbyło się z rodzicami Nazara. Zaprosili Anyę na kolację. Cały wieczór był napięty, a Anya czuła, że rodzice Nazara są wobec niej chłodni. “Jesteś pewna, że ona jest dla ciebie odpowiednia?

Jest z zupełnie innego kręgu” – powiedział ojciec Nazara po kolacji. Nazar próbował bronić Ani, ale jego słowa zdały się na nic. Potem przyszła kolej na Anyę, która przedstawiła Nazara swoim rodzicom. Zorganizowali herbatkę w ogrodzie ich domu. Ale to spotkanie również nie poszło dobrze. Rodzice Ani byli krytyczni wobec zawodu Nazara i jego perspektyw na przyszłość. “Jesteś pewna, że jest dla ciebie wystarczająco ambitny, kochanie?” zapytała matka Ani po wyjściu Nazara. Rozczarowani Nazar i Anya spotkali się następnego dnia, aby omówić to, co się stało. “Moi rodzice nie uważają, że jesteś z naszego kręgu – przyznał Nazar. “A moi uważają, że nie jesteś wystarczająco ambitna”.

Anya odpowiedziała ze smutkiem w głosie. “Ale co my o tym myślimy? – zapytał Nazar, patrząc jej w oczy. “Myślę, że powinniśmy walczyć o nasz związek, niezależnie od tego, co myślą nasi rodzice” – powiedziała z przekonaniem Anya. Od tego momentu postanowili, że razem pokonają wszystkie przeszkody, wspierając i wzmacniając swoje uczucia, udowadniając wszystkim, a zwłaszcza sobie, że miłość może pokonać wszelkie bariery.

 

Related Posts