Wczoraj moja synowa oszołomiła nas wszystkich swoim wybuchem: mnie, mojego syna i moją córkę.

Wczoraj moja synowa oszołomiła nas wszystkich swoim wybuchem: mnie, mojego syna i moją córkę. Znana ze swojej szczerości, zamieniła teorię spiskową w wieczorny skandal, nowy ekstremum nawet dla niej. Dwa lata temu mój syn poślubił Dashę. Byłem neutralny wobec niej, myśląc tylko o szczęściu mojego syna. Jednak z czasem jej dziwactwa stały się bardziej widoczne. Mieszkali w wynajętym mieszkaniu, dopóki nie odziedziczyli domu mojej matki. “Tak, prawdziwe “babcine” mieszkanie” – skrzywiła się Dasha,

gdy zobaczyła jego zrujnowany stan. Pomimo stanu domu, mój syn był optymistycznie nastawiony do remontu, mówiąc: “W porządku, wyremontujemy go, to będzie słodkie miejsce”. Z drugiej strony Dasha nalegała na drastyczne zmiany, w tym wyrzucenie wszystkich mebli lub całkowitą sprzedaż. Ogólnie rzecz biorąc, wprowadzili się, planując zaoszczędzić na remont. Dasha walczyła o utrzymanie budżetu, zachęcając syna do kontrolowania wydatków. “Bądź cierpliwy, najpierw remont, potem wszystko inne” – nalegał. “W międzyczasie oszczędzałem pieniądze, od czasu do czasu pomagając córce. Zaproponowała mi swoje mało używane futro, które chętnie przyjąłem. Wczoraj, kiedy syn dostarczył mi nowe futro, opowiedział mi o kłótni z Dashą.

Pomyliła futro z ekstrawaganckim prezentem od niego dla mnie, oskarżając go o hipokryzję w finansach. Pomimo wyjaśnienia, że był to prezent od mojej córki, Dasha była niepocieszona, podejrzewając rodzinny spisek przeciwko niej. Jej syn zostawił ją i przyszedł do mnie. Po kolacji powiedziałem mu, że Dasha musi przeprosić za swoją niegrzeczność, zanim znów się do niej odezwę. Jak dotąd przeprosin nie było. Czekamy, aby zobaczyć, co będzie dalej.

 

Related Posts