Po 25 latach małżeństwa żona zdradziła mi straszny sekret

Byłem szczęśliwym mężem mojej żony przez 25 lat. Po tylu latach małżeństwa postanowiła zdradzić mi straszny sekret, po którym nie mogliśmy już żyć tak jak wcześniej. Mam na imię Wasilij i mam czterdzieści pięć lat. Pracuję jako kierowca ciężarówki i często wyjeżdżam w długie podróże. Wszystko wydarzyło się w pierwszym roku naszego związku. Moja żona pracowała jako nauczycielka w przedszkolu. Właśnie kupiliśmy mieszkanie i zaczęliśmy je remontować, ale ponieważ ciągle podróżowałem, moja żona musiała nadzorować przebieg prac i ekipę remontową. Ja natomiast ustaliłem wszystko z wyprzedzeniem ze znajomym budowlańcem i miałem własną ekipę, która zajmowała się remontami mieszkań.

Uprzedziłem go, że będę leciał samolotem i że moja żona zajmie się wszystkimi sprawami. Zgodził się, a ja spokojnie zabrałem się do pracy. Kiedy wróciłem do domu, prace remontowe były już prawie zakończone. Widać było, że przez ten czas dobrze się dogadywali, żartowali ze sobą, patrzyli na siebie i uśmiechali się. Nie zwracałem jednak na to większej uwagi, ponieważ ufałem mojej żonie. A kiedy remont

Dziecko urodziło się za wcześnie, a przynajmniej tak mi powiedziała. Ale teraz rozumiem, że dziecko urodziło się na czas. I dopiero dwadzieścia trzy lata później, kiedy mój syn był już dorosły, moja żona wezwała nas na poważną rozmowę. Kiedy usiedliśmy przy stole, zaczęła mówić: “Wiedz, że jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu. I cokolwiek zdecydujesz, zaakceptuję to.

Nie mogę cię dłużej okłamywać i żyć z takim ciężarem na głowie, muszę cię zostawić. Ogólnie rzecz biorąc, okazuje się, że nie jesteście ojcem i synem. Słysząc to, moje oczy zaczęły się zamazywać, a moja głowa poczuła się, jakby została uderzona dwadzieścia razy młotkiem. Wszystko, co powiedziała, po prostu mnie zabiło, chciałem o wszystkim zapomnieć i sprawić, by był to tylko okropny koszmar. Dlaczego musiała to powiedzieć po tylu latach? Prowadziliśmy normalne życie. Aby złagodzić swoje wyrzuty sumienia, sprawiła, że dwoje ludzi było nieszczęśliwych i beznadziejnych. Nawet jej nie odpowiedziałem, po prostu wyszedłem z domu. A kiedy wróciłem, złożyłem pozew o rozwód i nigdy więcej jej nie spotkałem. Nie mogę jej tego zrobić, to ponad moje siły.

Related Posts