“Mąż stwierdził, że żona nie jest już młodą pięknością. Jej genialna odpowiedź rozbawiła go do łez.”

30 lat małżeństwa to termin. Jednak właśnie tego dnia mąż powiedział swojej żonie słowa, które ją zraniły. Mężczyzna uważał, że zasługuje na lepszy los niż dzielenie łóżka z 53-letnią kobietą. Ale żona znalazła godną odpowiedź, która przyciągnęła uwagę wielu jej rówieśników

Mężczyzna wspominał, że trzy dekady temu mieszkali w skromnym mieszkaniu, jeździli starym samochodem, spali na kanapie i oglądali czarno-białą telewizję zamiast kolorowej. Ale jednocześnie pociągała go jego 23-letnia piękna żona.

Teraz mają duży dom, dwa luksusowe samochody, wspaniałe podwójne łóżko i najnowszy telewizor LCD. Ale jednocześnie mąż musi spać ze swoją 53-letnią żoną. Czy nie jest wart młodszego partnera?

Żona wysłuchała i odpowiedziała krótko: „Dobrze! Idź, nikt cię nie zatrzymuje. Ale jeśli chcesz znaleźć piękną kobietę w wieku 23 lat, będziesz musiał wrócić do młodości: mieszkać w małym mieszkaniu, jeździć starym samochodem, spać na małej sofie i oglądać piłkę nożną na czarno-białej telewizji!”

Moim zdaniem to przyzwoita odpowiedź. Kobieta nie zniżała się do wyzwisk i nie wskazywała na niezdolność męża. Jednak jednocześnie przypomniała, że całą drogę życiową małżonkowie spędzili razem i tylko to jest godne szacunku. Jeśli mąż chce powtórzyć z kimś emocje z młodości, będzie musiał zacząć wszystko od nowa.

Related Posts