“Dla wszystkich mężczyzn, którzy nie dostrzegają wartości swoich żon – dedykowane”

Często słyszy się od mężczyzn narzekania na swoje żony. Wszyscy przedstawiają się jako “idealni”, którym żona nieustannie przeszkadza i nie daje im wytchnienia. Niektórzy nawet narzekają na wygląd swoich żon – czasem nie dbają o siebie, czasem mają nadwagę, czasem ubierają się nieodpowiednio.

Ci biedni mężczyźni tracą zainteresowanie swoimi “okropnymi” żonami, a potem zaczynają szukać miłości poza domem. Nie zdają sobie sprawy, że to oni, a nie ich żony, są temu winni. Nie powinni usprawiedliwiać swojej niewierności wadami żony. Powinni przypomnieć sobie, jaka była ich żona, kiedy ją po raz pierwszy spotkali.

Była szczęśliwa, zadbana, odnosząca sukcesy i radosna. Dlaczego życie obok męża zrujnowało ich drugą połówkę? Czy na pewno nie jest to wina samego mężczyzny?

Trzeba zrozumieć, że kobieta może podniecać mężczyznę tylko wtedy, gdy sama tego chce. Po ślubie wielu mężczyzn zapomina, że związek się nie kończy i trzeba nad nim ciągle pracować, aby zainspirować swoją żonę. Większość mężczyzn flirtuje, daje prezenty i prawi komplementy przed ślubem, a po ślubie wszystko diametralnie się zmienia.

Ile czasu poświęcasz na samochód lub nowy smartfon? Zapewne wiele godzin. A kiedy ostatnio poświęciłeś czas dla swojej żony? Czy w ogóle pamiętasz?

Mężczyźni myślą o swojej pracy, przyjaciołach i innych kobietach, ale nie o swojej żonie.

Twój związek zmieni się, gdy ponownie przypomnisz sobie swoją żonę i pokochasz ją. Weź ją za rękę i spojrzyj jej w oczy. Przypomnij sobie, co was łączy i ile razem przeszliście przez lata. Powiedz swojej żonie, jak bardzo ją kochasz, znajdź czas na romantyczne chwile i pozwól jej odpocząć.

Jeśli chcesz, żeby twoja żona dobrze wyglądała, zapewnij jej czas na dbanie o siebie i pieniądze na ładne ubrania.

Aby żona była szczęśliwa, musi mieć u swojego boku kochającego męża! To najważniejsze.

Related Posts