Dwa sekrety zostały ujawnione podczas ceremonii ślubnej. Nikt nigdy nie zapomni tego dnia.

Zgodnie z oczekiwaniami teściowa znała swoją synową. Syn przyprowadził ją do domu, by przedstawić ukochaną rodzicom, którzy bardzo ją polubili i wyrazili zgodę na ślub. Później oboje rodzice pana młodego widzieli swoją synową kilka razy, ale nikt nie zauważył w niej nic dziwnego. Dopiero podczas ceremonii zaślubin uwagę przyszłej teściowej zwrócił nietypowy pieprzyk na dłoni synowej, a ona sama zbladła. Okazało się, że matka pana młodego rozpoznała w niej swoją dawno zaginioną córkę. Co najdziwniejsze, wszystko to wydarzyło się naprawdę, w chińskim mieście Suzhou. Gdy tylko kobieta odzyskała przytomność, zapytała swoją synową, czy została adoptowana przez jej rodziców. “Nie, oczywiście” – odpowiedziała z przekonaniem.Ale obok niej matka dziewczynki powiedziała “Tak” cichym głosem.

Nie było sensu dłużej tego ukrywać, a jej rodzice przyznali, że adoptowali ją wiele lat temu. To był pierwszy ujawniony sekret: okazało się, że bezdzietna para znalazła małą dziewczynkę na poboczu drogi prawie dwadzieścia lat temu i zdecydowała, że to los zesłał im dziecko. Przygarnęli dziewczynkę i nigdy nie zamierzali wyjawić tego sekretu. Ale życie miało inne plany. W tym momencie wszystko się połączyło – faktem jest, że był to ten sam rok, w którym córka teściowej zaginęła z zauważalnym znamieniem na ramieniu. Przez te wszystkie lata szukała swojej córki, ale prawie się poddała, gdy los dał jej ten prezent.

Pomyśl tylko – w dziesięciomilionowym mieście jej syn wybiera tę dziewczynę na żonę i wprowadza ją do domu – czyli odnajduje dawno zaginioną córkę swojej matki. Potem wydawało się, że młodzi nie mają przed sobą przyszłości i ślub powinien zostać odwołany, ale teraz przyszła kolej na teściową, która wyjawiła swój sekret: okazało się, że straciwszy własną córkę, postanowiła jakoś zagłuszyć swój ból i zabrała dziecko z sierocińca. Tak więc ślub się odbył. Ludzie długo potem dyskutowali o tym wydarzeniu. Było to prawdopodobnie jedno z najbardziej emocjonalnych wesel w życiu każdego z gości.

Related Posts