Zawsze kochałem moją matkę za to, że radziła sobie ze wszystkimi trudnościami i wychowywała mnie. Ale ostatnio zaczęła się zmieniać, w wyniku czego nasze relacje zaczęły mieć problemy.

Moja matka wcześnie wyszła za mąż, zachodząc ze mną w ciążę w wieku 18 lat i spiesząc się, by związać się z moim ojcem, którego głęboko kochała. Poznali się w przerażających okolicznościach, kiedy moja matka była molestowana przez dwóch mężczyzn na dyskotece.

Kiedy sytuacja się zaostrzyła, mój ojciec bohatersko interweniował, w wyniku czego moja matka była wdzięczna, a mój ojciec uciekł ze złamanym nosem. Jednak ich małżeństwo było naznaczone trudnościami. Jedliśmy głównie ziemniaki i kapustę, a mój ojciec często znikał na kilka tygodni i uciekał się do przemocy fizycznej przy najmniejszej prowokacji.przy najmniejszej prowokacji. Ja również cierpiałem z powodu jego gniewu.

Nie było możliwości powrotu do domu mojej babci, ponieważ ona głęboko wierzyła, że sami musimy rozwiązać swoje problemy. Po 6 latach życia w tym chaosie, moja mama i ja w końcu uciekłyśmy do domu babci, która niechętnie nas przyjęła. Mieszkaliśmy w ciasnych warunkach, dzieląc mały dom z kilkoma członkami rodziny. Tylko moja babcia pracowała, a nasza dieta składała się głównie z warzyw ogrodowych.

W końcu moja mama przeprowadziła się do miasta i znalazła pracę. Zostałem z babcią, tęskniąc za mamą, która nie zabrała mnie ze sobą. Chociaż otrzymywałem wsparcie finansowe od obojga rodziców, a babcia obsypywała mnie prezentami i uczuciami, pozostałem z poczuciem, że jestem w potrzebie.bycia bezużytecznym. Te pierwsze sześć lat mojego życia położyło się cieniem na moim szczęśliwym dzieciństwie. Osiągałem doskonałe wyniki w nauce, ale czułem głęboką pustkę. Podczas sporadycznych wizyt zauważyłem, jak moja matka zmienia się w bogatą i stylową kobietę, co tylko zwiększyło moją dezorientację i tęsknotę.

Teraz, w wieku 20 lat, pracuję w tym samym mieście co moja matka. Spotykamy się raz na dwa tygodnie, bardziej jak przyjaciele niż rodzina. Tęsknota spowodowana jej nieobecnością podczas moich lat formacyjnych pozostanie przejmującą częścią naszej relacji.

 

Related Posts