Tanya była bezgranicznie zakochana w Siergieju, ale wszyscy wokół niej namawiali ją do małżeństwa, mówiąc jej o nim różne nieprzyjemne rzeczy.

Tanya, uśmiechnięta i szczera dziewczyna, była szaleńczo zakochana w Siergieju. Jego śmiech, sposób zachowania – wszystko w nim wydawało jej się ucieleśnieniem doskonałości. Jednak rodzina i przyjaciele nie podzielali jej entuzjazmu. Każdego dnia ktoś przynosił nową historię o Siergieju, zabarwioną plotkami i spekulacjami. Przedstawiali go jako osobę niewiarygodną, skłonną do ryzykownych działań i niegodną zaufania. “Taneczko, wiesz, jaki on jest… niepoważny” – powiedziała kiedyś jej przyjaciółka Ira, zastanawiając się nad plotkami. “Zasługujesz na kogoś lepszego”.

Tanya,odpowiedziała z westchnieniem: “Ale widzę w nim coś więcej niż tylko plotki i pogłoski. On nie jest taki, jak o nim mówią”. “Pomimo swoich zastrzeżeń, Tanya nadal spotykała się z Siergiejem, za każdym razem przekonana, że nie jest on człowiekiem, którego opisywali jej inni. Z drugiej strony, Serhiy starał się ignorować negatywne opinie na jego temat, zawsze pozostając uprzejmym i uważnym wobec Tanyi. Pewnego wieczoru, gdy spacerowali po parku, Tanya nie wytrzymała i zapytała: “Siergiej, wiesz, co o tobie mówią? Co o tym myślisz?” Siergiej zatrzymał się i spojrzał jej prosto w oczy: “Wiem, Taniu, ale co mogę zrobić? Nie mogę sprawić, żeby wszyscy mnie kochali. Najważniejsze, że wiesz, jaki jestem”. Te słowa uspokoiły Tanię.

Zdała sobie sprawę, że kocha go nie ze względu na to, co ludzie o nim mówią, ale ze względu na to, jak go widzi i zna. Zdała sobie sprawę, że zaufanie i uczucia, jakie żywi do Siergieja, są ważniejsze niż jakiekolwiek plotki czy pogłoski. Od tego czasu Tanya przestała zwracać uwagę na to, co mówią inni. Była pewna swojego wyboru i tego, że miłość może przezwyciężyć wszelkie plotki i nieporozumienia. Sergiy i Tanya nadal budowali swój związek na zaufaniu i szczerości, pokazując wszystkim, że prawdziwe uczucia są znacznie silniejsze niż jakiekolwiek słowa.

Related Posts