Rabusie myśleli, że babcia jest łatwym łupem. Ale przebiegła babcia pokazała wszystkim, kto tu rządzi

Do drzwi babci Tani zapukali jacyś ludzie w niebieskich mundurach – Babciu, otwórz. Jesteśmy z firmy gazowniczej, sprawdzamy, czy mieszkańcy mają detektor gazu. – Po co jeszcze? – Żeby w razie wycieku zadziałał na czas. Jak nie, to trzeba będzie zapłacić dużą karę, jak trzy pensje… – Nic nie mam…

– Babciu, to masz jeden sposób. Możemy go zainstalować już teraz. Będzie to kosztowało tyle samo, co grzywna, ale będziesz teraz bezpieczna.” – Wejdźcie, młodzi ludzie. Kiedy umundurowani mężczyźni weszli, babcia Tanya natychmiast zamknęła za nimi drzwi. – To jest to, teraz jesteście złapani.

– O co w tym wszystkim chodzi, babciu? “Przynieś szybko pieniądze – powiedział pierwszy mężczyzna ostrym tonem – Dlaczego jesteś ślepa, kochanie? Nie widzisz, ile mam tu kamer? Nie tylko rejestrują obraz, ale też dźwięk.” “O tak, kamery są wszędzie… ale dlaczego?”

“Mój syn to wymyślił, on je tam umieścił. Jest moim kapitanem, więc cię obserwuje. Możesz się z nim przywitać, wszystko słyszy i w każdej chwili może zadzwonić na policję. – Babciu, może… dojdziemy jakoś do porozumienia? – To idź i napraw mi toaletę, żarówkę, znajdę ci jeszcze jakieś zajęcie.

Umundurowani mężczyźni pracowali u babci Tani przez około trzy godziny. A potem, gdy wszystkie prace domowe zostały wykonane, ukłonili się, spojrzeli w kamerę i wybiegli z mieszkania babci Tani. Wieczorem wnuczka babci wróciła do domu: “Dlaczego siedzisz tam taka szczęśliwa, babciu Taniu? “Nie… po prostu miło jest mieć połowę mieszkania naprawioną za darmo”. Wnuczka nie rozumiała, co jej babcia miała na myśli. Przebrała się i włączyła kamerę. Nagrała film, na którym gotuje, opowiada o swoich przepisach, a następnie umieściła go w Internecie.

Related Posts