Relacje w naszej rodzinie były trudne, a szczególnie faworyzowanie mojej młodszej siostry Soni przez rodziców. Ich bigoteria doprowadziła do nieodwracalnych konsekwencji.

Relacje w naszej rodzinie były skomplikowane, a szczególnie utrudniało je przychylne nastawienie rodziców do mojej młodszej siostry Sonii. Ciągłe porównywanie nas do siebie doprowadziło niestety do tego, że moje relacje z Sonią były napięte.

Jedyną bliską mi osobą w tamtym czasie była moja babcia, która nie idealizowała Soni i wytykała moim rodzicom ich wybiórcze wychowanie.

Po śmierci babci niespodziewanie odziedziczyłam jej mieszkanie,nie zostawiając nic moim rodzicom i siostrze. Byłam zachwycona tym prezentem, bo dawał mi szansę na niezależność. Martwiłem się jednak o reakcję mojej rodziny i nie bez powodu… Moja matka zażądała, abym sprzedał mieszkanie lub oddał je siostrze. Kiedy odmówiłem, spotkałem się z wyrzutami i groźbami ze strony najbliższych mi osób. Pomimo presji, nie ugięłam się i postanowiłam nie pozwolić Sonyi odebrać mi należnego spadku. Życie dało mi szansę na szczęście i nie pozwolę jej sobie odebrać.

Related Posts