Lisa zawsze wyobrażała sobie tradycyjne życie rodzinne. Poznała Viktora i wkrótce się pobrali, ale on szczerze przyznał, że nie może pozostać monogamistą.

Lisa zawsze wyobrażała sobie tradycyjne życie rodzinne. Kiedy poznała Victora na studiach, wydawał się on idealnym spełnieniem jej marzeń. Początkowo ich związek rozkwitał dzięki romantycznym gestom i spotkaniom towarzyskim.

Przemiana Ludmiły z powściągliwej studentki w pewną siebie piękność zaimponowała wszystkim, w tym Wiktorowi, dzięki kursom wizerunku i wystąpień publicznych. Pomimo ostrzeżeń matki o egocentrycznej naturze Viktora i jego rzekomej niewierności,Lisa wierzyła, że miłość może go zmienić.

Po ukończeniu studiów pobrali się, a Victor szczerze przyznał, że nie może pozostać monogamistą. Zgodzili się na otwarte małżeństwo, nowoczesną koncepcję, która według nich mogła zadziałać. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Lisa, teraz matka, uważała romanse Viktora za coraz bardziej nie do zniesienia. Jej przekonanie, że “niech ma swobodę pozostania ze mną” szybko zanikło. Nie szukała kolejnego związku, skupiając się na dziecku i obowiązkach domowych, podczas gdy Victor cieszył się swoim “nowoczesnym” stylem życia. Wszystko zmieniło się, gdy Lisa poznała Ivana i głęboko się zakochała.

Ten nieoczekiwany zwrot akcji sprawił, że poprosiła o rozwód podczas przypadkowego lunchu, zaskakując Wiktora, który nie był świadomy jej romansu. Podążając za głosem serca, Lisa zdecydowała się kontynuować związek z Ivanem, ostatecznie wprowadzając się do niego i ich dziecka, i złożyła pozew o rozwód z Viktorem.

Doświadczenie Lyudy doprowadziło ją do wniosku, że otwarte małżeństwa mogą być korzystne dla niektórych osób, ale dla niej był to wyraźny znak, że musi się rozwieść. Ta podróż potwierdziła jej wiarę w tradycyjne związki i odnalazła szczęście i harmonię z Ivanem.

Related Posts