Na weselu mojej przyjaciółki zakochałam się w jej panu młodym od pierwszego wejrzenia i było to wzajemne, a następnego dnia moje życie zmieniło się na zawsze.

Jedna z moich koleżanek zaprosiła mnie na swój ślub. Byłem nowy w zespole, nie znałem pana młodego, ale pomyślałem, że będzie fajnie i zbliżymy się do naszych kolegów. Zebraliśmy się całym zespołem i dotarliśmy do sali. Kiedy weszliśmy, wszyscy goście siedzieli już przy stole. Było dużo gości, około 150, a sala była pięknie udekorowana różnymi kolorami. Ale coś innego przykuło moją uwagę. To spojrzenie! Od razu zdałam sobie sprawę, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Patrzył na mnie, a moje kolana drżały, serce zapadało się w klatce piersiowej. To był mój narzeczony. Przez całą uroczystość nie mogłam znaleźć sobie miejsca, nie jadłam i nie piłam.

Postanowiłam wyjść wcześniej, bo nie rozumiałam, co się dzieje. Następnego dnia wyszłam z pracy, a on czekał na mnie. Nie rozumiałam, jak znalazłam się w jego samochodzie. Zaczął mnie całować, a ja nie odmówiłam. Spędziliśmy razem cały dzień. Całowaliśmy się, rozmawialiśmy, nie zwracaliśmy uwagi na czas. Wróciliśmy do mnie i wszystko się wydarzyło… Wychodząc, obiecał mi, że porozmawia z żoną o rozwodzie. I dotrzymał słowa. Kilka dni później mieszkaliśmy już razem. Nie wiem, co jej powiedział, jak wyjaśnił sytuację. Najważniejsze, że wkrótce mi się oświadczył i pobraliśmy się.

Oczywiście rzuciłam pracę. Byłam tam nową dziewczyną i oczywiście wszyscy ją zakodowali i przeklinali mnie. Słyszałam takie rzeczy o mnie w dniu, w którym odeszłam, że nie potrafię tego opisać słowami. Teraz też nie wiem, co jest z nią nie tak. Mój mąż i ja nigdy nie rozmawialiśmy ani o mojej, ani o jego przeszłości. Zaczęliśmy od zera, a teraz jesteśmy szczęśliwi od trzech lat. Wszyscy mówili, że wkrótce to się skończy, wkrótce dojdzie do rozwodu. Ale nie. Każdy dzień spędzony razem to przyjemność i szczęście.

Related Posts