Teściowa nagrała kłótnię syna i synowej na wideo, a następnie pokazała je synowi i dopiero wtedy otworzyły mu się oczy

Synowa poszła z płaczem do sypialni, syn wyszedł zapalić na balkon, a Kateryna Vasylivna została na kanapie… Scena, która właśnie rozegrała się przed jej oczami, przypomniała jej wydarzenia sprzed dwudziestu lat… Ojciec jej syna uchodził za mężczyznę idealnego: nie marudził, nie palił, był człowiekiem rodzinnym i brał czynny udział w wychowaniu dziecka. Generalnie uwielbiał edukować – swoje dziecko, ją, głupich sąsiadów, wszystkich… W głowie pojawił się żywy obraz: mężczyzna, ledwo powstrzymujący się, mówiący swojemu synowi za B z matematyki. B nie było wystarczająco dobrą oceną dla jego syna. A winą za B obarczał ją, niedbałą matkę, która miała dbać o swoje dziecko, ale tego nie zrobiła.

Sześć miesięcy. Relacje syna z synową wróciły do normy i oczekują nowego członka rodziny. Ale Jekaterina Wasiljewna nie usuwa nagrania. Nagle znów się przyda.

Oczywiście nie czuła się komfortowo z tymi oskarżeniami, ale główną rzeczą, która martwiła Katerynę Wasiljewnę w tym momencie, był stan jej syna. Taka bezmyślna presja może na zawsze zniechęcić dziecko do nauki. Ale nie to jest najważniejsze. Co może wyrosnąć z dziecka, które słyszy tylko wyrzuty od ojca? W końcu mężczyzna nie wiedział, jak chwalić, pocieszać czy po prostu okazywać miłość. Być może nie kochał nikogo poza sobą, “doskonałym” pod każdym względem. Syn wyglądał na tak małego i nieszczęśliwego, że Kateryna Vasylivna tym razem nie chciała słuchać próśb męża. Przerwała mu gwałtownie. “Kim on jest? Co takiego wyjątkowego osiągnął w swoim życiu? On wie tylko, jak się dowartościować kosztem swojej rodziny”. Jekaterina Wasiljewna powiedziała to wszystko mężowi w twarz i opuściła go. Wkrótce wyszła za mąż po raz drugi.

Relacja między moim synem a jego ojczymem rozwinęła się niemal natychmiast i wszystko było w porządku. Wydawało się, że przeszłość już się nie powtórzy. Ale dzisiaj, patrząc na syna, było tak, jakby widziała swojego pierwszego męża. Skandal został całkowicie sprowokowany przez niego. Czepiał się każdego kroku i słowa żony… Katerina Wasiliewna, oczywiście, nie zaangażowała się w skandal, ale nagrała wszystko na swoim laptopie. Wideo oszołomiło jej syna. Spojrzał na siebie z zewnątrz i zdał sobie sprawę, jak okropne było jego zachowanie. A kiedy matka przypomniała mu o ojcu, syn całkowicie się zawstydził. Minęło sześć miesięcy. Relacje między synem a synową wróciły do normy i spodziewają się nowego członka rodziny. Ale Jekaterina Wasiljewna nie usuwa nagrania. Nagle znów się przyda.

Related Posts