Anya uwielbiała opiekować się babcią, ponieważ była jedyną osobą, która nie żartowała z jej nadwagi. Jedna z takich wizyt zmieniła życie dziewczyny.

Anya przyszła do domu babci, aby pomóc w pracach domowych, ponieważ starsza pani mieszkała sama i potrzebowała pomocy w wielu aspektach swojego życia. Przyszła kolej na Maszę, ale odmówiła, ponieważ pogodziła się ze swoim byłym chłopakiem i wyjechała z nim na wakacje.

Anya pracowała jako nauczycielka w przedszkolu i była znana ze swojej dobroci, ale jej pulchna sylwetka sprawiała, że była mniej atrakcyjna dla mężczyzn. Uwielbiała więc spędzać czas z babcią, która zawsze dodawała jej otuchy i nigdy nie wyśmiewała się z jej wyglądu.

Podczas wizyt Anya sprzątała dom, gotowała obiad i ładnie ubierała babcię. Sąsiedzi chwalili Anyę za opiekę nad starszą panią, chociaż współczuli jej z powodu jej życia osobistego. Tym razem, po obiedzie, babcia zaprosiła Anyę do wzięcia udziału w sesji wróżbiarskiej, wieloletniej rodzinnej tradycji. Anya niechętnie się zgodziła i wzięła udział w rytuale, rzucając butem na ulicę. Przypadkowo trafiając przechodzącego mężczyznę, szybko wbiegła do środka, czując się zawstydzona.

Tej nocy śnił jej się przystojny mężczyzna w biznesowym garniturze, a rano znalazła pod poduszką kartkę z imieniem “Arthur”. Następnego ranka, szukając zgubionego buta, spotkała chłopca, który wziął ją za rękę i zabrał na spotkanie ze swoim ojcem, mężczyzną z jej snu. Arthur często żartował, że wróżba doprowadziła ich do małżeństwa. Cztery lata później Anya i Arthur byli szczęśliwym małżeństwem: mieli już razem dziecko i spodziewali się kolejnego. Anya spełniła również swoje marzenie o utracie wagi.

Related Posts