Na własnym ślubie Oksana wstrzymała oddech, gdy Maria, jej koleżanka, weszła do pokoju. Intuicja podpowiadała jej, że wydarzy się coś złego.

Podczas hucznego wesela Oksana, panna młoda, była zaskoczona, gdy zobaczyła Marię, swoją koleżankę, wchodzącą do pokoju. Oksana miała nadzieję uniknąć obecności Marii i spanikowała, gdy ją zobaczyła. Uroczystość była kontynuowana tradycyjnym rzutem bukietem, który Maria złapała ku zaskoczeniu wszystkich.

Kiedy poproszono ją o wypowiedzenie się na ten temat, Maria podeszła do mikrofonu, przez co Oksana zdenerwowała się, że jej sekret może zostać ujawniony. Oksana ma za sobą skomplikowane życie osobiste.

Jako dziecko uratowała chłopca, Mykolę, który obiecał się z nią ożenić. Ostatecznie pobrali się, gdy Oksana zaszła w ciążę, ale z powodu niewierności Mykoli opuściła go. Oksana, teraz samotna matka, szukała nowego startu w mieście, gdzie jej ciotka pomogła jej znaleźć pracę jako sekretarka w firmie Olega. Postanowiła jednak nie mówić nikomu o swoim poprzednim życiu i rozpocząć nowe życie, podczas gdy jej córka była wychowywana przez krewnych.

Wracając do ślubu: Maria zaczęła mówić,ale przerwał jej Oleg, nowy mąż i szef Oksany. Oleg wyznał Oksanie miłość i przyznał się do ich córki, Olyi, o której Oksana nigdy nie powiedziała mu ani słowa. Oksana była zdumiona, gdy zobaczyła Olyę z babcią, jej matką, wchodzącą do sali. Oprócz ślubu, rodzina świętowała radosne spotkanie.

Zamiast wywoływać kłótnie, Maria podarowała parze prezent od swoich kolegów i przekazała najlepsze życzenia. Oksana uściskała Marię z ulgą i wdzięcznością. Oleg od początku wiedział o przeszłości Oksany i postanowił kochać ją bezwarunkowo.

Related Posts