Kiedy Tamara rozpoczęła związek z Vladem, wszyscy jej koledzy otwarcie jej zazdrościli. Wkrótce jednak udało jej się poznać prawdziwe intencje męża.

Kiedyś zazdrościłam mojej przyjaciółce Tamarze, że przyciągnęła tak czarującego mężczyznę, Vlada, i ta opinia była podzielana przez cały mój wydział. Pewnej nocy, kiedy byliśmy na karaoke, pomimo obecności bardziej atrakcyjnych kobiet, Vlad wybrał Tamarę.

Jego romantyczne gesty – od codziennego wysyłania kwiatów po ekstrawaganckie weekendy z lotami balonem, wycieczkami w góry czy kolacjami w drogich restauracjach – były tematem rozmów w naszym biurze. Walczyłam z zazdrością, próbując cieszyć się szczęściem mojego przyjaciela,

ale nie mogłam przestać zastanawiać się nad pracą Vlada, która pozwalała na taki luksus. Tamara martwiła się tylko o nałóg picia Vlada, ale nie zwracała na to poważnej uwagi, dopóki nie wpłynęło to na jego zatrudnienie. Kiedy Vlad stracił pracę z powodu swojego uzależnienia i zaczął pozbawiać

Tamarę finansowo, jej życie zawodowe i osobiste zmieniło się na gorsze. W końcu Tamara zdecydowała się zakończyć ich związek, gdy zdała sobie sprawę, że Vlad jest teraz bardziej zainteresowany jej pieniędzmi niż nią.

Telefon od przyjaciela Vlada, który miał nadzieję ich pogodzić, tylko potwierdził podejrzenia Tamary co do charakteru Vlada i jego historii wykorzystywania kobiet dla korzyści finansowych. Ta rewelacja pomogła Tamarze wcześnie dostrzec prawdę o intencjach Vlada i sprawiła, że stała się bardziej ostrożna w swoich przyszłych romantycznych przedsięwzięciach.

 

Related Posts