Oleni udało się zajść w ciążę w tajemnicy z Ivana, ale była zaskoczona, gdy Ivanowi udało się ją wyśledzić i złożyć jej oświadczyny.

Olena, finansowo stabilna 32-letnia kobieta, zdecydowała się na macierzyństwo. Nie chcąc polegać na partnerze, postanowiła szukać odpowiedniego kandydata na rodzica swojego dziecka, nie oczekując od niego żadnych zobowiązań, poza udziałem w głównym procesie. Olena zauważyła, że wiele otaczających ją kobiet wychowywało dzieci samodzielnie, ponieważ rodzice często znikali albo w ogóle nie pomagali im. Po roku bezskutecznych poszukiwań Olena wybrała się w podróż. Tam poznała Ivana, wychowanego

35-letniego mężczyznę. Zaczęli spędzać czas razem, długo spacerując i rozmawiając o wszystkim. Po pierwszej wspólnej nocy, chociaż Olena miała do niego uczucia, trzymała się swojego planu i potajemnie opuściła hotel, nie ujawniając żadnych osobistych informacji. Wkrótce potem Olena odkryła, że jest w ciąży bliźniaczej. Jednakże, ku jej zdziwieniu, Ivanowi udało się ją wytropić. Wyraził swoją szczere sympatię i chęć bycia częścią jej życia i życia ich dzieci.

W końcu Ivan przekonał Olenę do zaufania mu. Wyszli za mąż i stali się kochającymi rodzicami bliźniaków. Ku radości Oleny, Ivan okazał się wspaniałym ojcem, a ona znalazła prawdziwe szczęście w macierzyństwie. Olena przejęła odległą pracę, co pozwoliło jej spędzać cenny czas z rodziną, zrozumiała, że czasami w życiu są plany, które przewyższają nasze własne.

Related Posts